- -274,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инструкции |
| Τύπος Προϊόντος | Колона |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 54 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 410 A |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.75 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.2 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.2 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 42 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 45.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 45.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 179 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 50 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 57 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 39.6 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 95.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 70 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 54 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |