(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 60 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 27000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | N/A |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.46 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.27 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.3 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.04 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.21 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.61 |
| Επίπεδο θορύβου | 58 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 58 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 35 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 90 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 70 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 44.5 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |