- -132,00 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς (BTU): 18 000
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 35 m²
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 1,0 / 5,3 / 6,5 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,1 / 5,6 / 6,8 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): - / 1,472 / - kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): - / 1.365 / - kW
- SEER (Εποχιακός δείκτης ενεργειακής απόδοσης): 8
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,6
- Ενεργειακή κλάση ψύξης/θέρμανσης (μέτρια ζώνη): A+++ / A++
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 50 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -25 ~ 30 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 347 x 970 x 257 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 15 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 43 / 35 / 31 / 28 dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 43 / 35 / 31 / 28 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 555 x 873 x 376 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 37 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 59 / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 59 / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 6.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6.8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.472 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.365 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Ασημένιο |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 25.7 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 97 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 34.7 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 59 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 37.6 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 87.3 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 37 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |