- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Антиалергичен с ензими |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -22 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI, 6th Sense |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.50 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.50 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.79 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.89 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.50 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.10 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 88.3 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.5 cm |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 81 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 58.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |