- -5,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Машинки за подстригване |
|
| Υλικό λεπίδων | Κεραμικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Επίπεδα κοπής | 19 |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή κουρέματος |
| Μέρος του σώματος | Κεφαλή, Γενειάδα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 2 |
| Αυτονομία | 180 min |
| Χρόνος φόρτισης | 2.5 h |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2200 mAh |
| Πλάτος | 4.7 cm |
| Μήκος | 18.2 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |