- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Χωρητικότητα 18 λίτρων: Αρκετός χώρος για δύο μεγάλα καρβέλια ψωμί
- Ένα στιβαρό και όμορφο κουτί από την Brabantia, το οποίο, εκτός από τη διατήρηση του ψωμιού για περισσότερη ώρα, γίνεται μια πολύχρωμη σχεδίαση στην κουζίνα σας
- Η επίπεδη επιφάνεια παρέχει επιπλέον χώρο στην κουζίνα, χρησιμεύοντας ως πρόσθετο ράφι
- Κάτω με ειδική δομή για καλύτερο αερισμό
- Πλαστικά προστατευτικά για αθόρυβο και απαλό άνοιγμα και κλείσιμο
- Δυνατότητα επιτοίχιας τοποθέτησης
- Φιλική προς το περιβάλλον επιλογή - κατασκευασμένο από 18% ανακυκλωμένα υλικά και είναι 98% ανακυκλώσιμο μετά τη χρήση
- Διαστάσεις:
Ύψος: 18,7 cm
Πλάτος: 46,5 cm
Μήκος: 25 cm
- Χρώμα: Γκρι
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 18 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 18.7 cm |
| Πλάτος | 46.5 cm |
| Μήκος | 25 cm |