- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Ματ Ινοξ |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 11 l |
| Μορφή | Οβάλ |
| Υψος | 17.3 cm |
| Πλάτος | 31.6 cm |
| Μήκος | 26.5 cm |