- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 18 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 18.7 cm |
| Πλάτος | 46.5 cm |
| Μήκος | 25 cm |