- -3,57 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за хляб |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί ψωμιού |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Μορφή | Οβάλ |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Μήκος | 17 cm |