- -7,67 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Τύπος λαμπτήρα | Ultraviolet |
| Εξουσία | 20 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος υποδοχής | E27 |
| Αριθμός πηγών φωτός | 1 |
| Υψος | 0 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |