- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Τύπος λαμπτήρα | Ultraviolet |
| Εξουσία | 30 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος υποδοχής | E27 |
| Αριθμός πηγών φωτός | 1 |
| Υψος | 0 cm |
| Πλάτος | 41.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |