- -30,48 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 90 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.080 l |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Υψος | 23 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Βάθος | 7 cm |
| Βάρος | 0.670 g |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |