(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0 l |
| Πίεση αντλίας | 0 bar |
| Υψος | 15.2 cm |
| Πλάτος | 12.1 cm |
| Βάθος | 19.5 cm |