
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Μικρό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox, Μέταλλο |
| Χρώμα | Μπεζ, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.080 l |
| Πίεση αντλίας | 18 bar |
| Υψος | 12.9 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Βάθος | 6 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες |