
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD, Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Ζεστό νερό, Кафе Американо |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 1350 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.5 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 19 cm |
| Βάρος | 7.53 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |