- -40,39 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Λάτε |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 850 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.9 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Βάρος | 3.69 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Δόσεις |