
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 1300 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.1 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Βάρος | 3.85 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Δόσεις |