Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 7500 mAh |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Υψος | 25.4 cm |
| Πλάτος | 17.8 cm |
| Βάθος | 10.2 cm |
| Βάρος | 0.67 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |