- -76,74 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Κεραμικό |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Μύλος, Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 12 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 275 g |
| Υψος | 37.1 cm |
| Πλάτος | 24.6 cm |
| Βάθος | 43.3 cm |
| Βάρος | 7.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |