
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Κεραμικό |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αυτόματος καθαρισμός, Μύλος, Ρύθμιση της ποσότητας του καφέ, Πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας, Настройка на градусите на мелене, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση, Σε ετοιμότητα, Подвижен контейтер за мляко, Γρήγορη θέρμανση, Ρύθμιση επιπέδου καφέ, Χρονοδιακόπτης, Έλεγχος Wi-Fi |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Ζεστό νερό, Кафе Американо |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 12 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.5 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 275 g |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 250 ml |
| Υψος | 38.9 cm |
| Πλάτος | 25.1 cm |
| Βάθος | 45.2 cm |
| Βάρος | 9.3 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |