
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Ceramică |
| Material carcasa | Plastic, Metal |
| Culoare | Gri |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Curățarea automată, Pisa, Setarea cantității de cafea, Programul de economisire a energiei, Setarea gradelor de măcinare, Un program Cappuccino, Un anti-anti-anti-, Protecție împotriva supraîncălzirii, Gata, Container de lapte mobil, Încălzire, Setarea nivelului de cafea, Temporizator, Wi-Fi |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Apa fierbinte, Cafea americană |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 12 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.5 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 275 g |
| Capacitate rezervor lapte | 250 ml |
| Inaltime | 38.9 cm |
| Latime | 25.1 cm |
| Adancime | 45.2 cm |
| Greutate | 9.3 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 14 cm |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Cereale |