- -10,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας, Λυχνία ένδειξης, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Cold drink preparation |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Лате макиато, Τσάι, Ристрето, Ζεστή σοκολάτα, Καφέ Lungo |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 30 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 27.6 cm |
| Πλάτος | 26.6 cm |
| Βάθος | 13.6 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες |