- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Μικρό υλικό | Inox |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Μύλος, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Лате макиато, Τσάι, Крем кафе, Διπλός εσπρέσο, Кафе Американо |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 30 |
| Εξουσία | 3000 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2.8 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 250 g |
| Υψος | 39.5 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Μήκος καλωδίου | 95 cm |
| Βάρος | 9.9 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 10 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |