- -12,73 €
- Χωρίς απόθεμα
Μηχανή espresso - cappuccino ECP35.31 με ανοξείδωτο boiler, στιβαρή βάση φίλτρου, σύστημα αυτόματης απενεργοποίησης, κατάλληλη για καφέ σε σκόνη ή μερίδες ESE.
Χάρη στις 15 μπάρες πίεσης, λαμβάνετε ένα εσπρέσο με πλούσια γεύση και πηχτή κρέμα με κάθε φλιτζάνι.
Αυτή η μοναδική τεχνολογία διατηρεί το νερό στη σωστή θερμοκρασία για ένα τέλειο εσπρέσο.
Αφαιρούμενη βάση για δυνατότητα τοποθέτησης ποτηριού έως 12 εκ. και αφαιρούμενος δίσκος στάλαξης.
- Ισχύς: 1100 W
- Πίεση αντλίας: 15 bar
- Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι που ταιριάζει σε όλες τις κουζίνες
- Διαφανές, αποσπώμενο δοχείο νερού χωρητικότητας 1,1 λίτρων
- Ένδειξη στάθμης νερού
- Χειροκίνητο σύστημα γάλακτος
- Δεξαμενή από ανοξείδωτο χάλυβα
- Αφαιρούμενη βάση για δυνατότητα τοποθέτησης ποτηριού έως 12 εκ. και αφαιρούμενος δίσκος στάλαξης
- Επαγγελματικό σουρωτήρι με επίστρωση αλουμινίου
- Ρυθμιζόμενο χειροκίνητο σύστημα καπουτσίνο με 2 επίπεδα ρύθμισης αφρού
- Λειτουργία ζεστού νερού
- Η μηχανή εσπρέσο μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο με αλεσμένο καφέ όσο και με κόκκους καφέ
- Εργασία με κάψουλες ESE
- Ηλεκτρονικό σύστημα αυτόματης απενεργοποίησης
- Μεμονωμένα κουμπιά ενεργοποίησης/απενεργοποίησης με φωτεινή ένδειξη για επιλογή εσπρέσο ή καπουτσίνο
- Αποθηκευτικός χώρος για τα αξεσουάρ
- Εξωτερική πρέσα καφέ
- Αφαιρούμενος δίσκος αποστράγγισης
- Μέγεθος ΠxΒxΥ: 185 x 240 x 305 mm
- Μαύρο χρώμα
- Βάρος: 4 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Μηχανή espresso - cappuccino ECP35.31 με ανοξείδωτο boiler, στιβαρή βάση φίλτρου, σύστημα αυτόματης απενεργοποίησης, κατάλληλη για καφέ σε σκόνη ή μερίδες ESE.
Χάρη στις 15 μπάρες πίεσης, λαμβάνετε ένα εσπρέσο με πλούσια γεύση και πηχτή κρέμα με κάθε φλιτζάνι.
Αυτή η μοναδική τεχνολογία διατηρεί το νερό στη σωστή θερμοκρασία για ένα τέλειο εσπρέσο.
Αφαιρούμενη βάση για δυνατότητα τοποθέτησης ποτηριού έως 12 εκ. και αφαιρούμενος δίσκος στάλαξης.
- Ισχύς: 1100 W
- Πίεση αντλίας: 15 bar
- Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι που ταιριάζει σε όλες τις κουζίνες
- Διαφανές, αποσπώμενο δοχείο νερού χωρητικότητας 1,1 λίτρων
- Ένδειξη στάθμης νερού
- Χειροκίνητο σύστημα γάλακτος
- Δεξαμενή από ανοξείδωτο χάλυβα
- Αφαιρούμενη βάση για δυνατότητα τοποθέτησης ποτηριού έως 12 εκ. και αφαιρούμενος δίσκος στάλαξης
- Επαγγελματικό σουρωτήρι με επίστρωση αλουμινίου
- Ρυθμιζόμενο χειροκίνητο σύστημα καπουτσίνο με 2 επίπεδα ρύθμισης αφρού
- Λειτουργία ζεστού νερού
- Η μηχανή εσπρέσο μπορεί να χρησιμοποιηθεί τόσο με αλεσμένο καφέ όσο και με κόκκους καφέ
- Εργασία με κάψουλες ESE
- Ηλεκτρονικό σύστημα αυτόματης απενεργοποίησης
- Μεμονωμένα κουμπιά ενεργοποίησης/απενεργοποίησης με φωτεινή ένδειξη για επιλογή εσπρέσο ή καπουτσίνο
- Αποθηκευτικός χώρος για τα αξεσουάρ
- Εξωτερική πρέσα καφέ
- Αφαιρούμενος δίσκος αποστράγγισης
- Μέγεθος ΠxΒxΥ: 185 x 240 x 305 mm
- Μαύρο χρώμα
- Βάρος: 4 kg
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Διατήρηση της θερμότητας του φλιτζανιού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.1 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 30.5 cm |
| Πλάτος | 18.5 cm |
| Βάθος | 24 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Δόσεις |