
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 0 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Λυχνία ένδειξης, Διατήρηση θερμότητας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Αριθμός φλυτζανιών | 12 |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 2.1 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |