- -265,87 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 12.5 Kg |
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Ελλειπτική κίνηση |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 4.8 l |
| Χρώμα | Inox |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |