(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 150 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 12.6 cm |
| Πλάτος | 8 cm |
| Μήκος | 17.2 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό μίξερ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |