- -74,60 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 2400 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 11 |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Μήκος | 42.5 cm |
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Άλεσμα, Κοπή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σφυγμός, Σύστημα ασφαλείας |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |