- -97,15 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)


Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 3200 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 11 |
| Υψος | 36.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 37.5 cm |
| Χρώμα | Inox, Κόκκινο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Θρυμματισμός , Πολτοποίηση, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |