- -49,72 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 2400 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 7 |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Μήκος | 42.5 cm |
| Χρώμα | Μπεζ, Λευκό |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Πολτοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Σφυγμός |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |