- -192,60 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 37 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.06 m |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 4.8 l |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |