- -153,39 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1800 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Υψος | 26.8 cm |
| Πλάτος | 43.8 cm |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός , Πολτοποίηση, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα ασφαλείας, Κουμπί κλειδώματος |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 6 l |