- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Υλικά ράφια | Inox |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 50 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 1 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 50 l |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 44.5 cm |
| Βάθος | 47 cm |
| Βάρος | 17 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |