- -26,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κίτρινο |
| Υλικό μπολ | Γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1000 W |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 + Импулси |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Ανάμιξη, Θρυμματισμός πάγου |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικά πόδια από καουτσούκ |
| Υψος | 40.5 cm |
| Μήκος | 21.5 cm |
| Βάρος | 3.96 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |