- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 500 W |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 + Παλμοί |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Ανάμιξη, Θρυμματισμός πάγου |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικά πόδια |
| Υψος | 38 cm |
| Μήκος | 14 cm |
| Βάρος | 1.89 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |