- -12,01 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 7.4 W |
| Χωρητικότητα | 530 ml |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Θρυμματισμός πάγου |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Μοντέρνος σχεδιασμός, Осветени бутони, Миещи части |
| Υψος | 27 cm |
| Μήκος | 8.5 cm |
| Βάρος | 0.790 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |