Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 1.6 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Χρώμα | Άχρωμος |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προστατευτικό κάλυμμα |
| Προορίζεται για | Γενικής χρήσης |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |