- Χωρίς απόθεμα
Κομψός ηλεκτρικός μύλος Esperanza - εδώ για να κάνετε τη ζωή σας πιο εύκολη. Επιλέξτε το μέγεθος αλατιού και πιπεριού μόνο 1 κουμπί σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας. Εξαιρετικά εύκολο και βολικό στη χρήση, ο μύλος είναι το αξεσουάρ που χρειάζεται κάθε σύγχρονη κουζίνα.
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Εύκολη υποστήριξη τροφίμων με 1 μόνο κουμπί
- Φωτίζεται στην εργασία
- Ρυθμίστε την ποσότητα λείανσης
- Διαστάσεις: 23 x 6 x 6 cm
- Τροφοδοσία: 4 μπαταρίες xAA (δεν περιλαμβάνονται)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κομψός ηλεκτρικός μύλος Esperanza - εδώ για να κάνετε τη ζωή σας πιο εύκολη. Επιλέξτε το μέγεθος αλατιού και πιπεριού μόνο 1 κουμπί σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας. Εξαιρετικά εύκολο και βολικό στη χρήση, ο μύλος είναι το αξεσουάρ που χρειάζεται κάθε σύγχρονη κουζίνα.
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Εύκολη υποστήριξη τροφίμων με 1 μόνο κουμπί
- Φωτίζεται στην εργασία
- Ρυθμίστε την ποσότητα λείανσης
- Διαστάσεις: 23 x 6 x 6 cm
- Τροφοδοσία: 4 μπαταρίες xAA (δεν περιλαμβάνονται)
Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Inox |
| Προορίζεται για | Μπαχαρικά |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος μύλου | Ηλεκτρική |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 5 cm |
| Μήκος | 5 cm |
| Διάμετρος | 5 cm |