- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
OMRON RS1, HEM-6160 E , e напълно автоматичен апарат за кръвно налягане за китката, с вградена технология Intellisense, който предлага правилно и бързо измерване на кръвното налягане.
\nКлинично валидирано устройство - висока точност, установена чрез независими тестове, проведени от специализирани институции и акредитирани лекари.
\n\n
- Изключително лесно боравяне с един бутон,
\n- Клинично валидиран,
\n- Индикатор за високо кръвно налягане,
\n- Индикатор за правилно поставен маншет,
\n- Индикатор за неравномерна сърдечна дейност,
\n- Гаранция три години.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
\n\n\n\n\n\n\n\n| Производител | Omron Healthcare Co. Ltd |
ОБЩИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n| Част от тялото | Китка |
| Тип употреба | Домашна |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | Регулируем Преносим История на ползванията Visual warning |
| Съдържание пакет | 1 x Апарат за измерване на кръвно налягане |
| Цвят | Бял |
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n| Систоличен обхват на измерване | 0 - 299 mmHg |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 2 X AAA |
РАЗМЕРИ
\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n| Обиколка на маншета | 13.5 - 21.5 см |
| Дължина | 7.8 cm |
| Ширина | 2.1 cm |
| Височина | 6 cm |
| Тегло | 101 g |