- -102,26 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Грамофони |
|
| Υποδοχές εξόδου | 1 x AUX |
| Λειτουργίες του ώμου | AUTO-STOP |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Вграден говорител |
| Συνδεσιμότητα | AUX, RCA |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 12.5 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 39.5 cm |
| Βάρος | 3.32 Kg |