- -11,95 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, Κεραμικό, ABS |
| Χρώμα | Ροζ |
| Εξουσία | 2200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Cool shot, Δακτύλιος για κρέμασμα, Μοτέρ DC, Ρεύμα ψυχρού αέρα, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 670 g |
| Εγγύηση | 36 μήνες |