- -17,44 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Cool shot, Δακτύλιος για κρέμασμα, Κουμπί κρύου αέρα, Λειτουργία κρύου αέρα: Ναι |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Για το ταξίδι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Βάρος | 433 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |