- -132,30 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1500 W |
| Λειτουργίες | Ψηφιακή οθόνη, Терморегулатор |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7.2 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |