- -74,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1750 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Cool shot, Ελεγχος θερμοκρασίας, Συμπυκνωτής αέρα, 3 επίπεδα θερμοκρασίας, Бързо изсушаване, Контрол мощността |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 4.8 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.4 m |
| Βάρος | 0.66 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |