- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Συμπυκνωτής αέρα, Διαχύτης, 3 επίπεδα θερμοκρασίας, Бързо изсушаване, 2 предавки, Φίλτρο αέρα, Λειτουργία ιονισμού, Κουμπί κρύου αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 0.58 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |