- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 74 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Συνθετικά, Λεπτή, Βαμβάκι 60°, Βαμβάκι 40°, Βαμβάκι 90°, Βαμβάκι 20° |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 8 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 44 cm |
| Βάρος | 55 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Εγγύηση | 24 μήνες |