- -46,02 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 51 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, οθόνη LCD, Таймер за отлагане, Цифров LCD дисплей, Eco mode |
| Τεχνολογία | 6th Sense |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Μαλί, Συνθετικά, Σπορ, Бяло пране, Дрехи с пух |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 30 min |
| Υψος | 80 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάρος | 6.01 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Εγγύηση | 24 μήνες |