- -71,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Λειτουργίες | Μοτέρ inverter, Χρονοδιακόπτης, οθόνη LCD, Eco Time, Προστασία από παιδιά |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Μαλί, Συνθετικά, Μετάξι, Σπορ, 14, Връхни дрехи |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 14 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |