- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 74 dB |
| Λεπτός | Ναι |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία Γ |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Κλείδωμα για παιδιά, Центрофугиране, Οθόνη LED, Оставащо време, Почистване на барабана |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Κλείδωμα για παιδιά |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι, Συνθετικά |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 23 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Βάρος | 52 Kg |
| Διάμετρος καταπακτής | 28.8 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 74 kWh |
| Εγγύηση | 60 μήνες |