- Χωρίς απόθεμα
Тип зареждане:Предно
Капацитет на зареждане: 7 Kg
Скорост на въртене: 1000 rpm
Отваряне на люк: Ляво
Тип контролен панел: Механичен
Цвят: Бял
Дълбочина: 49.7 cm
Ширина: 59.7 cm
Височина: 84.5 cm
Допълнително изплакване
Отложен старт
ECO Logic
Анти източване
Система за откриване на пяна
Електронна система за баланс
Заключване за деца
Програми за изпиране:
Easy Care
Изплакване
Вълна
Бърза програма 15 минути
Смесени
Памук 90°C
Ръчно пране/Деликатно пране
Ризи и блузи
Брой програми за изпиране: 15
Времетраене бърза програма: 15 min, 60 min
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип зареждане:Предно
Капацитет на зареждане: 7 Kg
Скорост на въртене: 1000 rpm
Отваряне на люк: Ляво
Тип контролен панел: Механичен
Цвят: Бял
Дълбочина: 49.7 cm
Ширина: 59.7 cm
Височина: 84.5 cm
Допълнително изплакване
Отложен старт
ECO Logic
Анти източване
Система за откриване на пяна
Електронна система за баланс
Заключване за деца
Програми за изпиране:
Easy Care
Изплакване
Вълна
Бърза програма 15 минути
Смесени
Памук 90°C
Ръчно пране/Деликатно пране
Ризи и блузи
Брой програми за изпиране: 15
Времетраене бърза програма: 15 min, 60 min
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 76 dB |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 69.79 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κατηγορία Α |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Βάθος | 50 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |